BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Juoda, bet ne skersai kelio.

Radau sms žinutę, kurioje aprašiau savo sapną prabudusi ir niekam jos neišsiunčeu, nes sapnavau Artūrą. Ir dėl to pačio neįkėliau čia. Bet kodėl turėčiau jį trinti iš atminties?

Sapnavau, kad su Artūru buvome pas jį, jis kaško susipyko su mama ir rėkte išrėkė: “Mama, aš ją myliu”. O aš taip kaškaip galvoju, nu jeigu mamai sako, tai vadinasi jau garantuotas savo jausmais.

Poto buvom pas mane sode. Tipo mano tėvai bendrauja su jo tėvais ir visi kartu varėm pabūt. O aš galvoju nu ir gerai, kuo daugeu tėvai bendrau, tuo daugiau būsim kartu. Ir kaškaip sėdim visi 2 aukšte, o aš norėjau su Artūru eit kaško į lauką, bet jam ta mintis visai nepatiko. Ir aš taip kvailai nusijuokiau jo mamai: Jis pastovei nieko nenori, jam niekas neydomu.

Poto neatsimenu kaip ten buvo, kad gale sapno lyg mes iš kaškur pabėgom. Pasiėmiau savo brolio motociklą, kurio jis beje neturi ;D  Bet nemokėjau važiuot, o Artūras sako če taip, če anaip, nu krč paaiškino ką daryt, nors jis ištikro nemoka ;D . Ir dar gale sapno atsimenu, kad buvom prie kaškokio nuosavo namo. Ir man į koją įsikabino pasiutlige serganti juoda katė. kašką dar klabėjom apie skiepus, bet jau nebepamenu.

Tj va.

Šiand tiek.  ^,^

Labanaktis, Greisė ;*

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Juoda, bet ne skersai kelio.”

  1.   Smagus rašo:

    Blemba gerų būna bajerių per tuos sapnus, pvz:
    Pasiėmiau savo brolio motociklą, kurio jis beje neturi ;D
    Man panašiai yra buvę su mašina, tipo varau su mašina, o paskui žiūriu, kad jau su dviračiu. Žiauriai įdomūs ir kartais šmaikštūs būna tie sapnai su tokiais kuriozais, sąmonės vingiais, kurie neįmanomi realybėj.

Rašyk komentarą